Спеціально почав жити з іншою жінкою у квартирі, щоб колиաня дружина не вимагала своєї половини.

Андрій та Наташа колись були дуже гарною парою. Але за збігом обставин вони розлучилися. Під час шлюбу вони купили квартиру. Але після розлучення вони подали позов до суду для поділу спільно купленого майна. Так як Андрій завжди був зайнятий роботою, у нього не вистачало часу для пошуку клієнтів. Наталя була зайнята не так сильно. Вона частково шукала покупців, але ніяк не могла їх знаходити. Так вони мешкали в одній квартирі, але в різних кімнатах. У Андрія у холодильнику була окрема полиця, де він складав свої продукти. А Наташа займала всі інші полиці холодильника. Андрій приходив пізно після роботи. Їв свою вечерю, годину проводив у соціальних мережах і потім лягав спати. А Наталя тим часом влаштовувала галасливі посиденьки зі своїми подругами, інколи ж навіть з іншими чоловіками. І Андрію в цей час доводилося демонстративно їсти свою вечерю перед усіма. Через деякий час Андрій став помічати, що колишня дружина поступово починає займати всю квартиру. Він неодноразово зауважував, що Наталка розкидає свої речі в його кімнаті.

У ванній кімнаті скрізь стоять її баночки та вся косметика. Під час вихідних Андрій намагався не залишатися вдома. Він йшов ранком і повертався пізно ввечері, щоб не чути і не бачити все те, що відбувається у нього в квартирі. Ці вихідні не стали винятком. Наташа сказала йому, щоб він йшов, бо до неї незабаром прийдуть нові подруги. Андрій люто зібрався і пішов. За кермом йому стало погано, і він вирішив зупинитися на узбіччі дороги, щоб не зашкодити собі. Він зупинився, зітхнув глибоко і ніби почав приходити до тями. Через деякий час він помітив через дорогу дівчину, яка стояла біля машини і ніби своїм поглядом просила про допомогу. Андрій розгорнув машину та під’їхав до неї. Подивився машину дівчини та викликав евакуатор. А поки вони чекали, він запропонував їй з’їсти в його машину і купив каву. Вони мило розмовляли і начебто, дівчина Андрію дуже сподобалася.

Потім він спитав куди вона прямує і запропонував підвезти її. Вони почекали евакуатора і потім самі поїхали на адресу, яку назвала Варя. Під’їжджаючи до свого будинку, він здивувався. Він запитав у Варі, куди вона йде. Варя сказала, що її запросила подружка. Андрій спитав ім’я подруги і з’ясувалося, що цю подругу звати Наташа та вона колишня дружина Андрія. Він, звичайно, не сказав їй, що вони живуть разом із нею. Він просто запропонувати Варі посидіти у кафе. Дорогою Андрій поцікавився у неї, де вони з Наталкою познайомилися. Варя розповіла, що вони ходять разом на фітнес. Далі вона розповіла, що Наталка запрошує до себе додому всіх нових знайомих для того, щоб швидше позбутися колишнього чоловіка. Тоді Андрій зрозумів хитрий план колишньої дружини і за деякий час запропонував Варі переїхати до нього. Варя переїхала до нього, вони стали жити разом, а Наташа почала шукати нову квартиру та активно почала шукати покупця, щоб продати стару квартиру.