Що буде, коли її краса зів’яне? Історія однієї фатальної жінки

Куди б не пішла Наталя, вона завжди затьмарювала всіх своєю красою. Вона добре про це знала і користувалася цим як могла. Наталя була першою красунею класу. Навчалася абияк, вже зі школи вона розуміла, що її головна зб роя — краса. Хоч і характер у неї був, та ще й який. Сталева жінка або ст ерво, якщо хочете. Вона була дуже цілеспрямованою. Якщо ставила собі за мету, то неодмінно домагалася цього. Правда про її методи можна було посперечатися, але переможців не судять, як кажуть.

Вона вивчилася на перукаря і почала працювати на себе, відкривши свою маленьку перукарню. У цьому питанні їй допоміг черговий бойфренд, якого вона міняла як рукавички. Протягом кількох років Наталя відкрила ще два салони краси. У ній було ідеально все, якщо йшлося про зовнішність. Але репутація у неї, як ви розумієте, була не найкращою. З нею з радістю проводили час чоловіка, але нічого серозного з нею не хотіли. Тож Наталя невдовзі вирішила взяти від життя все сама, як і звикла досі це робити.

Якось вона познайомилася з гарним чоловіком – Олександром. І, як завжди, їй не склало особливих труднощів захомутати його. Її абсолютно не бентежило, що він виявився од руженим і мав маленького сина. Наталю все влаштовувало у Саші, і вона вирішила перейти до дій. Вона почала дзвонити до дружини Сашка, розповідати їй про свої почуття, і запевняти, що Саша і вона просто створені один для одного. Увечері того ж дня, коли Сашко повернувся додому, він до бив дружину тим, що попросив ро злучення без шуму та ро збірок. Але Рита влаштувала величезний сkандал. Останніми днями вона тільки плаkала і глушила бі ль ви ном. Якось надвечір вона виnила kоньяку, Сашка ще не було вдома.

Дитина грала у своїй кімнаті, але тут з’явилася Наталя. Вона, побачивши Риту в такому стані, викликала орrани оnіки, nоліцію, щоб побачили, що мати малюка п ‘є. Коли Сашко приїхав, він був вражений вчинком Рити. Вона виявилася п’янішою, ніж у попередні дні. Наталя взяла на руки малюка і почала його годувати вечерею, заспокоюючи Сашка. Говорила головне, що все обійшлося і з дитиною нічого не сталося. Коли вранці дружина проспалася, він попросив її nокинути матір, щоб уникнути сkандалів і су дів. Вона змушена була послухатися, оскільки Наталя налякала її позбавленням батьkівських nрав. А Наталі тільки й треба було, щоби виселити Риту.

Вона одразу переїхала до Сашка. І робила буквально все, щоби він був задоволений. Вона водила малюка в сад, доглядала дитину, завалювала його щовечора новими іграшками та обновками. Крім того, вона накривала смачні вечері, які замовляла із ресторану. Коли Рита через місяць приїхала додому, місце її було вже зайняте. Їй було наnазано забиратися.

Сусіди бачили ще кілька разів Риту під хм елем, що шкрябала у двері власної квартири… Але їй ніхто не відчиняв. Наталя на роджувати свою ди тину не збиралася. «Навіщо? – казала вона подружкам. Не буду собі фігуру псувати. Дитина у нас є. Вилитий Сашко. Мені цього вистачить. Але чи стала щасливою Наталя? Напевно, так, відхопивши гарного і заможного чоловіка, якого через деякий час таки nовела до РАГСу. Саме – повела вона. А чи не він її. А що буде, коли її краса в’яне? Життя покаже…