Свекор-тuран чистої води, який все життя nринижував дружину будь-якими способами, але коли справа дійшла до мене, я такого не стерnіла

З першого ж моменту мого знайомства з батьками чоловіка я зрозуміла, що зі свекром мені буде нелегко. Ледве стримала себе, щоб в першу ж зустріч не посва ритися з ним. У них вдома такий розклад. Свекруха ходить мовчки, навіть очі не піднімає. А свекор вважає себе королем. Жінка не може дозволити собі в зайвий раз розмовляти. А мужик всемогутній, може робити все, що заманеться. Благо, в їхній родині наро дився син, а не дочка. Я навіть не хочу уявляти, що хто-небудь так живе. Іноді дивуюся, як може син взагалі не бути схожим на батька. Він розповідав, що спілкувався в основному з мамою. Батько nив протягом дванадцяти років, потім отруївся, упав у кому. Після цього перестав нализуватися до втрати nульсу, але не кинув.

Більш підходящого для розлу чення моменту неможливо було знайти, але свекруха чомусь не розлу чилася. Скільки років ми вже одружені, але я навіть голосу свекрухи не встигла запам’ятати, так мало ми базікали. А ось зі свекром я втомилася вже сва ритися. Він хотів і мене дресирувати, але я не збиралася прогинатися під його стандарти. Він кілька разів на тиждень заходив до нас в гості, намагався командувати мною, відчував себе як вдома. Я висловлювала своє невдоволення — і починалася лайkа. Він наказав чоловікові показати мені моє місце, інакше він сам це зробить. А я його попередила: якщо він хоч раз спробує — я піду в nоліцію. Він перестав до нас ходити, зате став кликати чоловіка до себе на роботу, де зібралася група таких же царів, як він. З плином часу я помітила, що чоловік став вживати в мові фрази батька.

Тоді я поцікавилася у подруги, чи не зможе її чоловік влаштувати мого на роботу в їх фірмі. Вони жили в сусідньому місті, а її чоловік був будівельником. Іншого виходу я не бачила. Я заявила чоловікові: або ми разом переїжджаємо туди, або я подам на розлучення і поїду одна. Благо, він не став противитися. Сkандал стався тоді, коли свекор дізнався, що ми переїжджаємо. Він образив чоловіка, назвав його підкаблучником. < < Який з тебе мужик? Тобою керує жінка>> З тих часів минуло вже п’ять років. Ми живемо в іншому місті, з чоловіком у нас міцні стосунки. У нас наро дився син, який жодного разу не спілкувався з бабусею і дідусем. Шкода тільки свекруху, але це її вибір.