Прямо за столом, дружина дорікнула чоловіка, мовляв, вони неправильна пара, і чоловік сказав лише два слово на доглянуті. Це все змінило

Яна познайомилася з Олегом, коли ще вчилася на першому курсі. Того дня вона поспішала на день народження подруги. Зайшла в квітковий магазин, щоб купити іменинниці квіти і побачила там високого, харизматичного хлопця. Продавщиця була молода дівчина, вона активно з ним фліртувала і посміхалася. Яна розуміла, чим зумовлена її увага. Хлопець дійсно був дуже гарний, був схожий на актора з голлівудського фільму. Красунчик раптом звернув на неї свій погляд і запитав: — Дівчина, які квіти ви любите? Яна під пронизливим поглядом синіх очей розгубилася. — Я? Мені польові квіти подобаються… — Я на день народження йду і ніяк не можу визначитися, тут так багато всього. Він вказав їй на два букети, один був з півоніями, а інший з трояндами. Яна збентежилася, на її щоках спалахнув рум’янець.

— Взагалі дівчата люблять троянди, але я б вибрала півонії. — А які квіти любить ваша дівчина? — втрутилася продавщиця. — Моя дівчина? — здивувався хлопець, — У мене немає дівчини. Просто друг умовив піти з ним на день народження сестри. Зрештою, хлопець вибрав троянди, посміхнувся наостанок Яні і вийшов з магазину. Яна всю дорогу до будинку подруги думала про незнайомця з квіткового магазину. Яким же було її здивування, коли серед гостей вона помітила того самого юнака. Він теж її помітив, привітно посміхнувся і підійшов. Весь вечір вони разом базікали. Чомусь іменинниця кидала на них злісні погляди. Яна не розуміла, що зробила не так. Коли свято закінчилося, хлопець зголосився її проводити. Під час прогулянки взяв її номер телефону. Яна не знала, чим могла привернути увагу такого красеня.

На наступний день, відправившись до університету, вона зіткнулася зі своєю подругою. Карина шикнула на неї і каже: — У тебе совісті зовсім немає?! Я спеціально попросила Андрія запросити Кирила, а ти його забрала в мій день народження. Що він тільки в тобі побачив? Ти сіра миша! Виговорившись, вона розвернулася і пішла. Яна засмутилася. Вона не хотіла ображати Карину. Удома вона довго розглядала себе в дзеркалі. Дійсно, нічого особливого відображення не показувало. Дівчина вона невеликого зросту, кучеряве каштанове волосся, бліда шкіра, Підліткова фігурка без жіночних округлостей. Чому на неї звернув увагу статний красень на кшталт Кирила? Увечері, на подив Яни, Кирило подзвонив і запросив її погуляти в парку. Яна погодилася.

Зустрів він її з букетом польових квітів і сліпучою посмішкою. Так у них почалися стосунки. Всі навколо говорили, що це безнадійна пара. Але оточена любов’ю і увагою Кирила, Яна скоро зовсім перестала звертати увагу на оточуючих. Весь день Яна провела біля плити. Вона готувалася до торжества. Сьогодні вони з чоловіком відзначали п’ятнадцяту річницю весілля. Діти зібралися за столом. Яна встала і сказала: — Кирил, я зрозуміла, що ми зовсім неправильна пара. — Чому? — здивувався чоловік. — Ми жодного разу за стільки років не посва рилися. — А ти хочеш посваритися? — розсміявся Кирило. Чоловік обійняв її, шепнув їй на вушко: — Я не можу посва ритися з такою чарівною польовою квіточкою.