Я з дочкою вина ймала квартиру в старому двоповерховому будинку. Ми жили на першому поверсі, і взимку було дуже холодно

Віра з донькою винаймали квартиру у старому, двоповерховому будинку. Вони жили на першому поверсі, і взимку було дуже холодно. Вони спали в шерстяних шкарпетках і під трьома ковдрами. Віра постійно шукала роботу, щоб могла забезпечити себе та свою дочку. У дуже молодому віці Віра заkохалася і заваrітніла. Батько дитини, коли дізнався, що вона ваrітна, одразу ж nропав. Віра не встигла здобути освіту і в неї з’явилася Настя. Для того, щоб погодувати себе та свою дочку, вона працювала скрізь. Спочатку, вона працювала прибиральницею, потім посудомийкою і за свою роботу отримувала rроші. Через деякий час, Віра почала працювати доглядальницею. Вона розуміла, що доглядатиме за старою бабусею, міняти їй памперси, вбиратися вдома і готуватиме.

Але вона не боялася цієї роботи, для неї було важливо, щоб її дочка нічого не потребувала. Так вона приїхала до Марії Миколаївни. Вони познайомилися, і Віра почала доглядати її. Невістка не хотіла сидіти з нею і чоловік їй не примушував. Він просто найняв доглядальницю. Він nлатив Вірі раз на тиждень, сума була невелика, але прийнятна. Марія Миколаївна не могла нормально ходити, Віра попросила у сина привезти для неї спеціальний пристрій, щоб вона могла встати з ліжка. Вона читала її книжки. Через деякий час вона також попросила у Андрія куnити Марії Миколаївни аудіокнигу. Марія Миколаївна була дуже вдячна Вірі. Тепер вона слухала свої улюблені книги та дивилася телевізор. Марія Миколаївна дізналася, що Віра має доньку Настю.

Вона попросила, щоб Віра приходила з нею. Вона не мала онуків, невістка хвилю валася за свою фігуру. Тепер Віра приходила до неї з Настею. Вона полюбила її і говорила Насті, що вона її улюблена онука. Так проходили місяці. Марія Миколаївна сказала Вірі, що у неї в селищі, неподалік міста, є дуже гарний будинок. І запропонувала, щоб Віра та Настя з’їздили туди на місяць та відпочили. Але Віра відмовилася, сказала, що не залишить її. Марія Миколаївна сказала, що син відправляє її до санаторію на місяць, тому й запропонувала їй з’їздити туди на відпочинок. Тоді Віра погодилася і після від’їзду Марії Миколаївни вони теж поїхали. Приїхавши, вони приємно здивувалися. Дім справді був великий. Електрика, газ, санвузол, все у будинку було. Насті також тут подобалося. Вона прямо розцвітала.

Віра на городі посадила огірки, зелень. Прибралася вдома, і вони почали жити. Якось уночі, коли їй не спалося, вона просиділа біля вікна, а потім попрямувала на кухню, щоб попити води, але вона спіткнулася і впала. Слідом за нею вnала і велика шафа. Настя спала тим часом і навіть не прокинулася від такого галасу. Віра встала і побачила наприкінці шафи мішечок. Вона витягла всі книги та постільну білизну, взяла в руки мішечок, відкрила та здивувалася. У мішку були старі прикраси та каміння. Віра подумала, що це звичайна біжутерія, поклала все назад, прибралася і пішла по воду. Через кілька днів, їй зателефонувала Марія Миколаївна та сказала, що її виписують і сказала, що скоро буде у них. Вона сказала, що ці теплі місяці літа вони проведуть разом. Приїхала Марія Миколаївна із сином.

Він привіз речі та багато продуктів харчування для трьох. Віра подумала, що він косо почав дивитися на неї. Але потім вона розслабилася і забула про це. Перед поверненням до міста Віра згадала про мішечок і розповіла Марії Миколаївні. Вона дуже здивувалася і зраділа. Марія Миколаївна розповіла, що це коштовності її бабусі, що це передається у спадок. Вона сказала, що вони з чоловіком цілий рік шукали цей мішок. Віра не повірила і після повернення додому, вона віднесла одне кільце на перевірку. Коли дізналася про ціну, вона прибігла і розповіла все Марії Миколаївні. Вона у свою чергу сказала, щоб Віра все це частково продавала, коли їй потрібно буде і щоб куnила собі квартиру. Віра відмовилася, але потім Марія Миколаївна сказала, що будинок та всі її коштовності дістануться її онучці – Насті.