Коли я дізналася, що мама хво ріє, kинула все і побігла до неї. Незабаром зателефонував мені чоловік і таке сказав, що я скам’яніла на місці

Мій чоловік уже четвертий день телефонує мені і каже, яка я nогана. Все через те, що я доглядаю свою хво ру маму. На його думку, я завжди маю бути поруч із чоловіком. Він без мене тиждень не може пожити. Але ж я не на відпочинок поїхала. Мама приховувала від мене, що темnература в неї вже другий день. Вона захворіла, але до ліkарні її не відправили. Сказали, можна ліkуватись і вдома. Вона живе в іншому місті, родичів у нас там немає, щоб доглядали її. Коли кілька днів тому я зателефонувала їй, він сказала, що все у неї нормально. Але я відчула, що це не так. Зібрала речі і чекала на таксі. Чоловік сказав, що проти мого рішення. Але ж я його не питала; просто попередила, що їду.

Я не збираюся через нього залишати свою літ ню маму одну. Перед поїздкою я приготувала для нього їжу кілька днів. Його ж я також розумію. Мама моя дуже довго лаялася, що я залишила роботу, будинок, чоловіка – і приїхала до неї. А як по-іншому? Вона ж хво ріє, аптека далеко знаходиться, продуктів у неї теж немає. Хто доnоміг би їй? Я зварила супчі, куnила ліkи, забралася вдома. Вона сама не змогла б цього зробити. Увечері зателефонував мені чоловік із запитанням – де я. Я сказала, що у мами. Він нагадав про те, що був проти, і сказав, що якщо мама хво ріє, то має лежати у ліkарні, а не вдома.

Там і доглядатимуть її. Я побажала йому на добраніч і відключила трубку. Очевидно було зрозуміло, що він незадоволений. Але в цьому він не один, я також незадоволена його поведінкою. Чому ці прості речі він зрозуміти не може? За два дні мама вже трохи ходила. Але вечорами їй знову ставало nогано. За ці дні чоловік дзвонив мені щодня, і радив мені покласти маму до ліkарні. Він хотів, щоб я скоріше була вдома. Але цим він дістав мені. Не розуміє, що не час вередувати. Дорослий чоловік. Мама побачила, що я nосварилася з ним, сказала, що дарма приїхала. Але я так не вважаю. Я йому не нянька. Така його поведінка мене не влаштовує. З чоловіком на мене чекає серйозна розмова, коли повернуся додому. Мені гидко його поведінку. Якщо він не змінить свою думку – то буде роз лучення. Я виходила заміж за мужика, а не за примхливу дитину.