Коля вирішив знайти собі молодшу дружину. Тільки от не вдалося обд урити найкращу з об манщиць.

Колю не влаштовувала його дружина. Вона була молодша на рік, але виглядала, як бабуся. Вічно висячий одяг, незрозуміло що на голові, сутула, в окулярах. А Коля навпаки стежив за собою, ходив до зали, басейну. У свої 35 Микола виглядав на 22 роки. На тлі його дружини ще молодше, або вона старіша.

Була у них спільна дитина, але навіть це не допомогло зберегти шлюб. -Ти мене ганьбиш своїм зовнішнім виглядом. А коли ти востаннє читала книжку? -На себе подивися, що за завищені вимоги у тебе постійно. -Тому що твоя поведінка позначається на дитині та на мені. Ти постійно кричиш. Ти що нормально розмовляти розучилася? Не можеш спокійно пояснити, в чому справа, тобі обов’язково доводиться підвищувати голос.

-Ну раз так, то я хочу роз лучення. Мені набридли твої вимоги та причіпки. Шукай собі іншу дружину, тільки ось у квартирі я залишуся з дитиною, а ти повертайся до батьків. Коля сперечатися не став, зібрав речі та пішов. Тепер у нього почнеться нове життя, тим паче не пізно, з такою зовнішністю, як у нього.

Спочатку Колі траплялися меркантильні дівчата, як дізнавалися, що він живе з батьками, то відразу йшли. Повелася на Коліну зовнішність одна студентка, яка навчалася на актрису-Даша. Гарненька і наївна дівчинка. У них із Колею швидко зав’язався роман, а Коля все хотів узаконити стосунки. Незрозуміло, кому і що він хотів довести: своїм батькам, що недаремно розлучився з дружиною. Або своїй дружині, що їй швидко знайшлася заміна. У будь-якому разі, Даша з Колею вже стояли у черзі до загсу.

Тут Даша вирішила подивитись паспорт свого нареченого. -Як це 35 років? Ти що такий старий, чому ти мені казав? -Так ти й не питала. -Я думала тобі 20, і ми одного віку. А якщо тобі 35, то як це ти досі з батьками живеш? -З дружиною розлучився, вона з дитиною у квартирі окремо живе… -Стоп. З якою дитиною, у тебе ще дитина є? Коля розумів, що все йде не за планом, і треба було щось вигадати: -Так це не моя дитина. У дружини kолишньої вже була дитина, а я її уси новив, щоб родичі нічого не запідозрили.

-Не вмієш ти брехати або не ту людину обдурити намагаєшся. Я сама актриса, так що брехати і вдаватися вмію професійно. На цьому й розлучилася Даша з Миколою. Тоді він зрозумів, що так просто одружитися з першою зустрічною заради того, щоб щось довести — безглуздо.