Валя Ісаєва нар одила дитину в 11 років Дочці вже 14 років Як живуть вони сьогодні

14 років тому вся країна дізналася про саму молоду маму в Росії, Валю Ісаєвоу. Коли піднялася хвиля розмов про Валю і її улюбленого Хабіба, всі стали задавати питання: «Чому це сталося?», «Що буде з Хабібом?», «Дитина народить дитину?».14 років тому Валя завагітніла від 19-річного хлопця з Таджикистану Хабіба. Вона стала зіркою телеекрану разом зі своїм коханим, і всі стали називати її «героїнею», так як не всі зважаться народжувати в 11 років.Валя народилася в неблагополучній сім’ї, її вихованням не займалися, тому ніхто не міг розповісти їй про правильні стосунки з хлопчиками. Мати кинула її в ранньому віці напризволяще.

Але Валі все ж вдалося уникнути дитячого будинку; бабуся взяла її під опіку. Відсутність любові матері була головною причиною такої непростої долі дівчинки.На сьогоднішній день тема статевого виховання, як і раніше заборонена в шкільній програмі. Все це зіграло свою роль у долі Валі. Як наслідок цих фактів, Валя завагітніла у віці 11 років.Історія знайомства Валі з Хабібом не відрізняється якоюсь особливою атмосферою. Хлопець жив з нею і її бабусею, знімав кімнату в їх квартирі. Валя закохалася в нього, коли була ще зовсім маленькою школяркою. Тоді дівчинка тільки закінчила 2-й клас початкової школи.

Коли журналісти дізналися про цю історію, Валя і її молодий чоловік стали героями скандальних ток-шоу. Вся країна почула неймовірно романтичні слова любові до Валі від Хабіба, а він, у свою чергу, почув, як сильно Валя любить його. На щастя, на сьогоднішній день ніхто не повторив «рекорд» Валі: вона як і раніше наймолодша мама в Росії.Хабіб пообіцяв одружитися на Валі, коли їй виповниться 18 років. Так і сталося: через 7 років вся країна спостерігала за новоспеченою сім’єю. Хабібу також вдалося уникнути в’язниці за розбещення неповнолітньої, але він все одно отримав умовний термін.

Незважаючи на складні життєві обставини, Валя закінчила середню школу і навіть вступила до коледжу. З маленькою донькою на руках, Валя здобула професію менеджера, а в той час Хабіб працював на благо сім’ї. Коли наблизився день весілля, журналісти запропонували закоханим шикарне торжество в обмін на ексклюзивну зйомку їхнього весілля.Через кілька років Валя знову завагітніла. У родині сталося поповнення, у Хабіба народився син. Але, як виявилося, щаслива казка Валі не зовсім була щасливою. Журналісти повідомили світу, що пара розлучається.

Коли сім’я Хабіба і Валі з’явилася на екранах телевізорів, все стали уважно стежити за ходом подій. На наступній передачі дівчина посварилася з родиною Хабіба, так як вони вже знайшли нову невістку для свого сина. Вся країна підтримувала Валю, всі були на її боці. Як з’ясувалося пізніше, всі ці скандали були всього лише вигадкою і комерційним ходом відомих журналістів. У сім’ї Валі не було конфліктів з чоловіком і не було нової пристрасті. Пара жила щасливим сімейним життям зі своїми 2 дітьми. За кожну трансляцію Хабібу і Валі платили близько 250 тисяч рублів. Ця сума стала значною для пари, тому молодята погодилися на цю аферу.

Через кілька місяців після ефіру Валя завагітніла третьою дитиною. На тлі її вагітності журналістам знову захотілося роздути галас. На цей раз, згідно зі сценарієм, між подружжям повинен був вибухнути скандал. Журналісти запропонували організувати тест ДНК, щоб підняти рейтинги телепрограм. Але пара не погодилася. Валя вже звикла до того, що її і дочка Аміну часто називають сестрами. Сьогодні Аміні вже 14 років, а Валі 25. Вони схожі як дві краплі води, тому перехожі не думають, що повз них ідуть мати і дочка.

Шкільні вчителі Аміни турбувалися, що вона візьме приклад зі своєї матері і стане такою ж молодою матір’ю, якою колись була Валя. Але їх переживання не перетворилися в реальність: Валя намагалася переконати дівчинку, що така доля не повинна повторитися з нею. Тому Аміна приділяє велику увагу навчанню, намагається якомога більше допомагати батькам. Її не можна знайти в соціальних мережах, і вона ще не думає про відносини з хлопчиками. Валя намагалася дати дочці все, чого вона колись не отримала від матері. Зараз Аміна хоче закінчити школу і піти вчитися далі. Їхня сім’я щаслива, а Валя не хоче, щоб у її дочки була така ж раннє подружнє життя.