Звичайна nродавщиця врятувала чоловіка від заrибелі – і стала дружиною баrатія!

Юля була звичайнісінькою дівчинкою з не найбагатшої сім’ї. Її батько помер досить рано, і сім’ю забезпечувала мати. Після 11 класу дівчина вступила на юридичний факультет на заочну форму. У цей час дуже захворіла її мама, тому Юлі довелося влаштуватися на роботу в магазин поруч із будинком. Так і гроші були, і за мамою вона могла періодично наглядати. Грошей платили не багато, їй не вистачало на все найнеобхідніше, але подітися було нікуди. Юля не любила скаржитися: вона розуміла, що все це тимчасово і в майбутньому все може скластися набагато краще. Якось узимку Юля вже закривала магазин, як раптом побачила на ганку незнайомого чоловіка. Він сидів в одному лише костюмі і ні на кого не звертав уваги.

– Заснув, мабуть, – подумала Юля. Їй стало якось дивно, що на нього більше ніхто не звертав уваги. Вона підійшла до нього ближче та вловила різкий запах алкоголю. Незважаючи на те, що чоловік був п’яний, вона вирішила допомогти йому. Юля якось підняла його на ноги та відвела до себе додому. Мама, звичайно, була шокована таким вчинком доньки, але говорити нічого не стала. У будинку чоловіка відігріли та поклали спати. Він мало що розумів, тому жінкам не вдалося добути якоїсь особливої інформації про нього. Вранці, коли Юля прокинулася, чоловіка вже не було. Він прокинувся рано-вранці, подякував Юлині маму, вибачився і пояснив, що був учора в ресторані з партнерами. Вони обмивали угоду, а потім він, мабуть, натрапив на грабіжників, бо ні телефону, ні грошей у нього не було.

За кілька днів чоловік прийшов на те саме місце, де його знайшла Юля. Він вирішив віддячити дівчині особисто і приніс їй величезний букет троянд. За його спиною красувалася дорога іномарка. Чоловік представився Романом і виявилося, що він є власником досить великої фірми в їхньому місті. Вже за півроку Роман зробив Юлі пропозицію — і вони побралися. Отак буває: втратив гаманець, але знайшов своє кохання. Люди, будьте добрішими до інших і не забувайте про те, що щира допомога може окупитися. Як би ви надійшли на місці Юлі?