— Вони там пельмені, котлетки їдять, а мого сина сухими злиплими макаронами годують, навіть без масла

— Вони там пельмені, котлетки їдять, а мого сина сухими злиплими макаронами годують, навіть без масла, — скаржиться Анастасія Петрівна. Сергій повертався з роботи голодним і втомленим, а на столі – макарони ні з чим – ні якогось соусу, ні сосисок, а вже, тим більше, котлеток поруч… Він щоразу катує удачу, питаючи у дружини: — Може, в холодильнику знайдеться що-небудь? Ці макарони вже в горло не лізуть. А дружина тільки руками розводить, мовляв, це все мама. Справа в тому, що Сергій потрапив під скорочення, і якщо він раніше і був кращим фахівцем у своїй сфері в місті, то зараз він залишився без роботи. Зрозумівши, що нову роботу він знайде не скоро, Сергій влаштувався «чоловіком на годину». Кожен день він рано виходив з дому, щоб не бачити обличчя тещі (він же з нею тоді жив), сидів у парку, моніторив інтернет, відправляв резюме, на перервах між замовленнями ходив на співбесіди, а ввечері повертався додому і лягав спати.

Одного разу, як завжди, Сергій повернувся з роботи, бачить – на плиті каструля з водою з-під пельменів, а на столі – ті ж макарони, що і вчора, тільки виглядали вони жахливіше. — Можна і мені хоча б 5 пельменів? Ну, не можу я їсти ці макарони, — він говорив спокійно і тихо, щоб теща не зарахувала його слова в якості скарги, але… не вийшло. Теща накинулася на Сергія. Назвала його паразитом, дармоїдом, дармоїдцем, хлистуном, альфонсом. Коли вона сказала, що Сергій повинен дякувати їй хоча б за те, що є, адже він і на макарони не заробляє, Сергій встав з місця: — Дякую, — сказав він, поклав ключі від квартири тещі на стіл, зібрав речі і пішов. А пішов він до мами. Як би дивно це не звучало, Сергій знайшов роботу вже через тиждень в будинку мами. Можливо, на нього так вплинула нормальна їжа…

Пізніше Анастасія Петрівна почула, що син хоче зняти квартиру в оренду, але він ніколи в розмові з господарями не згадував про свою вагітну дружину і швидке поповнення сім’ї. «Не хоче дружину до себе забрати?»- думала Анастасія Петрівна. — Як отримаю першу зарплату, з’їду, — сказав Сергій і дотримав свого слова. Дізнавшись про успіхи зятя, теща подзвонила Анастасії Петрівні. — Твій син на наші дзвінки не відповідає. Повідомлення читає, але відповіді так само немає. Скажи йому, щоб він перестав валяти дурня і повернувся до своєї вагітної дружини. Не по-чоловічому він чинить, не по-чоловічому… Це завдяки моїм макаронам він так зібрався. Он вже квартиру знімає. Що ж, так вважала теща, але макарони показали Сергію інше-не мудрість свекрухи, а те, що він дружині потрібен тільки з грошима. Без грошей його прийняла тільки рідна мати.