У відрядження чоловік мене буквально виштовхав. На відрядження отримала пристойні.

У відрядження чоловік мене буквально виштовхав. На відрядження отримала пристойні. Повернулася і знайшла вдома чужі капці і помаду. Мій 9-річний син сказав, що до тата приходила хороша тьотя. З хорошою тіткою я їх і залишила. -А як ти хотів? Життям насолоджуватися? А я по квартирах тепер тинятися буду, у мене життя не стабільна, дитині таке не на користь. — Та ти не мати!З Дмитром ми прожили 10 років, підростає син Артем. Живемо в обласному центрі в квартирі чоловіка, сама я з райцентру. У мене хороша робота: я перекладач в посольстві, репетиторством займаюся додатково. У Дмитра невелике своє СТО.Жили нормально; всяке, звичайно, бувало, але в цілому для сім’ї намагалася обидва.Років зо два тому помітила, що Діма якось іноді віддаляється, відсторонюється від мене. Питала, що таке — говорив, що ревнує мене до роботи, до людей, з якими я спілкуюся, до мого успіху. А я йому говорила, що він себе накручує, що сім’я для мене найважливіше, що я тільки їх люблю — його і Артемчик. І так і було.

Але причина Діминій відчуженості була, як виявилося, в іншому.У відрядження чоловік мене буквально виштовхав. Так, на відрядження я отримала пристойні.А коли повернулася, то знайшла вдома чужі капці і помаду.Мій 9-річний син Артем сказав, що до тата приходила хороша тьотя. Діма навіть не виправдовувався.З хорошою тіткою я їх і залишила. -А як ти хотів? — сказала я чоловікові. — Життям насолоджуватися? А я, щоб з дитиною по квартирах поневірялася? Адже тепер я саме по орендованим кімнатах тинятися буду, у мене життя не стабільна, дитині таке не на користь. Ну і вам обом подобається тітка, сподіваюся, ви їй теж. Я буду брати Артема на вихідні, свята. Аліменти буду платити, якщо хочеш. Але мені тепер треба все починати з початку, а ця квартира — будинок нашого сина, тут його кімната, іграшки, поруч школа, друзі …

— Та ти не мати! — кричали мені в один голос колишній чоловік, колишня свекруха і моя мама. А ось Артем, як раз навпаки, зрадів, коли я сказала, що він буде жити вдома з татом. Діти важко сприймають кардинальні зміни, для нього краще залишитися вдома, а не переїжджати невідомо куди, міняти друзів, школу.- Тобі не зручно перед нею, що ти з дитиною? Не хочеш її обтяжувати? Як же вам будувати своє щастя, коли поруч дитина? Але вона знала, що ти одружений чоловік і батько сина, ось і будуйте, враховуючи реальність, а не те, що ви там собі придумали, що я піду з Артемом, а ви залишитеся удвох в казці.Я зробила так, як і сказала. Півтора року минуло. Орендую квартиру, працюю. Беру синочка на вихідні, свята. Аліменти плачу. На море ось з сином злітали на два тижні. Артем каже, що тато і тітка Віка постійно сваряться, що вона часто йде до своїх батьків.Мені байдужа їх життя. Дмитро сам її вибрав. А у мене на роботі новий співробітник — Назар, а у вазі раз в декілька днів від нього — величезний букет моїх улюблених ніжно-рожевих троянд.роз.